Meeskond


Eva Kams
juhatuse liige
+372 529 1451
eva@estkinnisvara.ee

Haridus: Kinnisvara planeerimine ja hindamine

MSc cum laude Eesti Maaülikool

Joel Peetsu
juhatuse liige, arendusjuht-kinnisvaraspetsialist
+372 527 9206
joel@estkinnisvara.ee

Haridus: maamõõduinsener
 
BSc Eesti Maaülikool

Joosep Kukebal
põllumajandusspetsialist
+372 5669 9836
joosep@estkinnisvara.ee

Haridus: põllumajandussaaduste tootmine ja turustamine
 
BSc Eesti Maaülikool
magistrant Eesti Maaülikool

 

Annela Kams
IT arendusjuht-kinnisvaramaakler
+372 555 127 88
annela@estkinnisvara.ee

Ene Mau
atesteeritud kinnisvarahaldur
+372 526 4613
ene@estkinnisvara.ee

Haridus:

MSc Kaunase Polütehnilise Instituut

Felix Karthaus
juhatuse liige
+44 788 533 1982
felix.karthaus@gmail.com

Haridus: metsandus

BSc The Institute of Chartered Foresters United Kingdom


 

 

Toomas Kams
metsandusinvesteeringute konsultant
+372 504 5689
toomas.kams@hdforest.com

Direktor AS HD Forest
 
Haridus: metsamajandusinsener
MSc Eesti Maaülikool

 

Külli Hint
pearaamatupidaja
+372 506 6699
kylli.hint@hdforest.com

Haridus: majandusteaduskond
 
MA Tartu Ülikool

Mya Soomets
raamatupidaja
+372 731 1654
mya.soomets@hdforest.com