Firmast

EST Kinnisvara OÜ on asutatud 2002. aastal. EST Kinnisvara OÜ peamiseks tegevusalaks on klientidele investeerimisvõimaluste leidmine ja nende investeeringute haldamine. EST Kinnisvara halduses oleva portfelli väärtus on ca 20 mln eurot. Meie meeskond koosneb kõrgharidusega oma ala spetsialistidest, kelle eesmärgiks on konservatiivse lähenemisega kaasaegsete teenuste pakkumine.

EST Kinnisvara OÜ on alates 2015. aastast eesti kapitalil põhinev äriühing. 

2012-2015 oli EST Kinnisvara OÜ kaasomanikuks Taani Kuningriigi assotsatsiooni Det danske Hedeselskab kontserni kuuluv ettevõte HedeDanmark a/s. HedeDanmark on üks suurimatest Taani ettevõtetest, mille peamised tegevusalad on nn Green Service (heakorratööd, jäätmekäitlus), maastikukujundus ja vastavate tööde teostamine, metsandus ja kaubandus.  Assotsiatsioon on asutatud 1866. aastal E. M. Dalgase poolt. Ühingu tegevuse eesmärgiks on olnud arendada ja säilitada loodusväärtusi ja loodusvarasid Taanis ja mujal maailmas. Ühingu patrooniks on Tema Majesteet Kuninganna Margrete II.

2002-2012 oli EST Kinnisvara OÜ 1998. aastal loodud AS Fest-Foresti sidusettevõte, kelle kaudu oleme leidnud investoreid Iirimaalt, Inglismaalt ja Taanist.

Ettevõtte traditsiooniks on saanud suvepäevade ja talvepäevade korraldamine koos töötajate peredega koostöös HD FestForesti Eesti, Läti ja Leedu kollektiividega. Ühiste ettevõtmiste hulka kuuluvad töötajate sünnipäevade tähistamised ning iga-aastased pidulikud jõululõunad.